עמוד הבית

ויזה לארה"ב – תהליך הוצאת ויזת תיירות לארה"ב

איך מקבלים ויזה לארה"ב? מילוי לא נכון של הטפסים יוביל לסירוב הבקשה. לכן אנו כאן בשבילכם, כדי לעשות זאת בצורה הכי מקצועית שיש.

השלבים בהוצאת ויזה לארה"ב

 1. פרטים אישיים – מתחילים במילוי טפסים בעברית באמצעות נציג טלפוני או אונליין באתר שלנו. בטפסים מידע אישי על מבקש הויזה הכולל פרטים על מצבו האישי והכלכלי, מטרת הנסיעה, האם יש עבר פלילי, ביקורים קודמים בארה"ב ובחו"ל ואינפורמציה רלוונטית נוספת בהתאם לדרישות השגרירות.
 2. הנפקת טופס DS-160 – לאחר שיש לנו את כל הפרטים על מבקש הויזה עלינו להנפיק לו טופס DS160 שזה טופס הבקשה המקוון להוצאת ויזה מבקר, המילוי שלו ארוך במיוחד (30-40 עמ'), באנגלית ובסופו מונפק הטופס עם ברקוד שבתוכו נמצאים כל הפרטים של מבקש הויזה. מילוי לא נכון של הטפסים, פספוס סעיף, עניתם בעברית או כל טעות קטנה תוביל לסירוב הבקשה, תידרשו להגיש בקשה חדשה ותפסידו את כספי אגרת השגרירות ששילמתם. לכן אנו כאן בשבילכם, לעשות זאת בצורה הכי מקצועית שיש.
 3. תשלום אגרת השגרירות – לאחר הנפקת טופס הDS160 והעברתו לשגרירות חובה לשלם את אגרת השגרירות שעומדת כיום על סכום של 160$. ללא תשלום האגרה לא יהיה ניתן להתקדם בתהליך. הכסף עובר ישירות לשגרירות ומתבצע באופן מקוון באתר השגרירות (כמובן שאנחנו נעשה זאת עבורכם) או באופן עצמאי בדואר באמצעות שובר תשלום שישלח אליכם.
 4. ראיון בשגרירות – לאחר העברת הטפסים לשגרירות וביצוע התשלום עבורם יזומן מבקש הויזה לראיון בשגרירות (תל אביב/ ירושלים). ניתן לבחור את התאריך על פי תאריכים פנויים קיימים באתר השגרירות.

זמן ההמתנה לראיון הוא הזמן לאסוף את כל המסמכים הדרושים כדי להוכיח כמה שיותר זיקה לארץ ישראל ולבסס את הסיבה המוצהרת של הנסיעה שזה מה שבעצם עליכם להוכיח בראיון.

טפסים שמומלץ לצרף:

 • 3 תלושי שכר אחרונים
 • מכתב מהמעסיק שהוא מצפה לשובכם בתום החופשה
 • חסכונות קיימים אם יש, אם בבעלותך עסק – טופס עוסק מורשה
 • אם בבעלותך בית/משכנתא – אישור מהבנק
 • סטודנטים – אישור לימודים
 • דירה שכורה – חוזה שכירות
 • רכב בבעלותך – רשיון רכב

כלומר כל דבר שעוזר להוכיח שיש מספיק דברים שיחזירו אתכם לישראל.

מידע חשוב נוסף לגבי ויזה לארה"ב:

עליכם להגיע לראיון גם עם 2 תמונות פספורט 5X5 על פי הנחיות השגרירות  (ההנחיות ידועות לחנויות הצילום) כמו כן גם התנהגות מעוררת אמון בראיון תשפר את הסיכויים שלכם לקבלת הויזה.

הסבר על התנהלות הראיון – הראיון מתקיים בעברית (ניתן לבחור גם באנגלית) ועורך 2-5 דק' אבל בכניסה תעברו בדיקה ביטחונית, בדיקת מסמכים, טביעות אצבעות ורק אז תגיעו לראיון.

מותר להכניס רק מסמכים, מפתחות וספרים, אל תביאו שום ציוד אחר (לא תיקים, לא פלאפון), תשאירו הכל באוטו או בבית אחרת המאבטחים יבקשו מכם למסור אותם לשמירת חפצים בתשלום. הישארו סבלניים הביקור בשגרירות עלול לקחת 2-3 שעות.

מי שאושרה לו הויזה מוסר את הדרכון להנפקת הויזה בפנים, תקבלו אותו עם שליח הביתה בתוך 7-10 ימים, במידה והחזירו לכם את הדרכון סימן שלא אושרה לכם הויזה.

ו… מזל טוב! יש לכם ויזה לארצות הברית.

הצלחנו, הכל טוב וקיבלתם את הויזה? זה הזמן להתחיל לתכנן את הטיול הראשון בארה"ב!

שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב email
שיתוף במייל

כתיבת תגובה

רוצים ויזה לארה"ב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!