עמוד הבית

שגרירות ארה"ב בישראל

מאמר – שגרירות ארצות הברית בישראל

שגרירות ארצות הברית בישראל שוכנת בשכונת ארנונה בירושלים, והיא אחראית על מכלול האינטרסים של ארצות הברית בישראל ועוסקת ביחסי ארצות הברית-ישראל.

השגרירות מופקדת על שטחי מדינת ישראל ומעניקה מענה לצרכיהם של אזרחי ארצות הברית המתגוררים או השוהים בתחומי אחריותה. לצד השגרירות, גם המחלקה הקונסולרית של שלוחת השגרירות בתל אביב מספקת שירותים קונסולריים לאזרחי ארצות הברית השוהים בישראל, וכן בוחנת בקשות הוצאת ויזה לארה"ב לישראלים, במקביל יש אפשרות לקבל ויזה לארה"ב גם בשגרירות בירושלים והיא מטפלת בהנפקתן, עוד מפעילה השגרירות נציג קונסולרי בחיפה.

מחלקת ההסברה וקשרי החוץ של השגרירות מפעילה את "המרכז האמריקאי" בירושלים (the American center) שמטרתו להעניק לציבור הישראלי מידע אודות ארצות הברית. במקום מרכז מידע שמטרתו להעניק לציבור הישראלי מידע אודות ארצות הברית וכן תמלילי נאומים של נשיאי ארה"ב, DVD, סרטי וידאו, כתבי עת, מאגרי מידע ממוחשבים וספרייה שבה כ-6000 ספרים.

עוד מפעילה השגרירות שלוחות דומות המכונות "הפינה האמריקאית" ברחוב קדם ובמרכז הערבי-יהודי ביפו, בבאר שבע, בכרמיאל ובעכו (the American corner).

שגריר ארצות הברית בישראל הנוכחי הוא דיוויד פרידמן, מעונו הרשמי בירושלים.

סביר להניח שתיתקלו בשגרירות כאשר תהיו מעוניינים לטוס לארה"ב ועל כן תהיו חייבים בהוצאת ויזה לארה"ב (אשרת שהייה):

אחד השירותים החשובים של שגרירות ארה”ב והקונסוליה האמריקאית הוא הענקת ויזות מסוגים שונים לאזרחי ישראל המעוניינים לנסוע לארה”ב. השגרירות למעשה היא הגוף דרכו מתנהל כל תהליך קבלת הויזה, החל מהגשת הבקשה ועד לראיונות הסופיים ולחותמת שעל הדרכון..

, כל סוג ויזה לארה”ב מיועד לצורך ספציפי וייחודי כדוגמת מעבר, שהייה קבועה, תייר, עסקים (ביקור), צוות אויר, ויזת עבודה וכיוצ"ב.

מלבד סוגי הויזות המיועדות לביקור ישנן ויזות למטרת הגירה (גרין-קארד) המיועדות לאלו המתכננים לשהות דרך קבע בארה”ב. אשרה זו מונפקת בכמות מוגבלת אחת לשנה.

יחידת ההגירה של שגרירות ארצות הברית ממוקמת בתל אביב ובה ניתן להוציא ויזת הגירה.

מוסד זה מספק מידע מלא על החוקים, ההסדרים והמדיניות של ארה”ב בהקשר השתתפות בהגרלת גרין-קארד, שגרירות ארה”ב בתל אביב עוזרת בהוצאת ויזות על בסיס נישואין ועבודה. בנוסף לכך, בעלי גרין קארד אשר איבדו את דרכונם יפנו ליחידה לקבלת עזרה.

כאשר מזכירים את שגרירות ארה”ב בישראל בהקשר לקבלת ויזה לארה”ב, יש צורך לציין את החובה בקביעת ראיון אישי עם נציג הקונסוליה, ובמילוי טפסי בקשה מקוונים לויזה לארצות הברית לפני ההגעה לשגרירות לצורך ראיון בו יוחלט האם למבקש הויזה מגיעה ויזה לארה"ב מכל סוג שהוא.

אנו, חברת ויזה טוס מציעים שרותי ייעוץ, ליווי והכנה של בקשות הוצאת ויזה לארה"ב, ומספקים שירותים הן ללקוחות פרטיים והן לחברות עסקיות. ביחס אישי ומסור, נלווה אתכם עד לשלב בו תיכנסו לראיון בשגרירות ארה"ב, מוכנים ובטוחים בעצמכם וגם במחיר הכי משתלם שתוכלו למצוא!

נעשה מאמץ רב על מנת שבקשתכם להוצאת ויזה לארה"ב תאושר – שביעות הרצון שלכם חשובה לנו, ההצלחה שלכם היא הצלחתנו!  התקשרו אלינו 09-7777988

שירותי השגרירות לאזרחים אמריקאים בישראל:

שגרירות ארצות הברית מסייעת ודואגת לאזרחים אמריקאים השוהים בישראל מסיבות שונות, ממש כפי שפועלות כל השגרירויות הישראליות במדינות זרות אחרות.

בין השירותים: רישום לידה מחוץ לארצות הברית, שירותי חידוש דרכון או הנפקת דרכון חדש, שירותים לביטוח הלאומי האמריקאי, הצבעה בבחירות האמריקאיות, שירות להנפקה ואימות של מסמכים אמריקאים כגון – תעודות לידה, תעודות לימודים, תעודות פטירה, גירושין ועוד.

מתן הטבות – בתחומי הביטוח לאומי, רפואה וכן שירותים והטבות לאוכלוסיית גיל הזהב.

שירותי קונסוליה ייחודיים – מתן מענה במקרה שישנם אזרחים פצועים, שבויים או במקרה פטירה.

 

שגרירות ארה"ב בתל אביב
כתובת
רחוב הירקון 71, תל אביב-יפו, מיקוד 63903

שעות פתיחה
השגרירות פועלת בימי שני – שישי. שעות קבלת הקהל משתנות בהתאם לשירותים הניתנים

טלפון
03-519-7475

הקונסוליה האמריקאית בירושלים

כתובת
רחוב דוד פלוסר 14, ירושלים. מיקוד 94190

שעות פתיחה
השגרירות פועלת בימי שני – שישי. שעות קבלת הקהל משתנות בהתאם לשירותים הניתנים

טלפון
02-622-7230

אתר האינטרנט של שגרירות ארצות הברית בישראל
http://israel.usembassy.gov

           09-7777988

שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב email
שיתוף במייל

כתיבת תגובה

רוצים ויזה לארה"ב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!