עמוד הבית

טיפים שימושיים להוצאת ויזה לארצות הברית

כל אזרח ישראלי שמעוניין לנסוע לטיול בארה"ב חייב לעבור לפני הנסיעה תהליך של הוצאת ויזה, לא משנה מהי מטרת הנסיעה או משך השהות הצפויה.

מלבד השאלה כיצד מוציאים ויזה לארה"ב חשוב לדעת גם מהי הדרך להקל על התהליך ולהפוך אותו למהיר ונכון יותר, כלומר לעשות אותו בצורה נכונה על מנת באמת לקבל אישור לויזה ע"י הקונסוליה האמריקאית. במאמר זה נפרט כיצד כמה טיפים חשובים להוצאת הויזה:

הדבר הכי חשוב הוא למלא את הטפסים שלכם כמו שצריך, במיוחד את טופס הDS-160. :

אנשים רבים ממלאים את הטפסים בצורה לא רצינית, עם טעויות באנגלית, או לא ממלאים עד הסוף וכמו שצריך וע"י זה בקשתם נדחית ע"י השגרירות.

חשוב להבין שהשגרירות מטפלת במאות בקשות לויזות כל יום והדבר הראשון שהם בודקים זה את טופס הDS160, לכן צריך למלא את הטפסים בצורה מדוייקת על פי הדרישות.

כאן אנו נכנסים לתמונה ועוזרים לכם בהכנת הטפסים בצורה המדויקת ביותר, מה שכבר יגדיל את סיכוייכם לקבלת הויזהה

דבר חשוב נוסף שכדאי שתדעו הוא לא לחכות לרגע האחרון:

עבור אנשים שזאת הפעם הראשונה שהם מוציאים ויזה או שהייתה להם ויזה לפני שנים רבות התהליך עלול לקחת זמן, אמנם ניתן להגיש בקשה מזורזת אך צריכה להיות לזה סיבה באמת מוצדקת בעייני השגרירות, כלומר "התחלתי את התהליך מאוחר מידי וכבר יש לי כרטיסי טיסה…" לא יתקבל ע"י השגרירות.

כחלק מהתהליך על מבקש הויזה למלא טפסים שהכנתם כרוחה בזמן ולאסוף טפסים נלווים רלוונטיים עבורו על מנת לשכנע את השגרירות לזכאותו לקבלת ויזה. עם כל הטפסים האלה מבקש הויזה ניגש לראיון בשגרירות בתאריך בו נקבע לו ויש משמעות רבה לתקופות עמוסות בשגרירות שבהן אנשים רבים מגישים בקשות ואז זמן ההמתנה לראיון עלול לקחת מעל חודש ואף יותר.

לכן חשוב מאוד, אם אתם יודעים שמתוכננת לכם נסיעה לארה"ב ואין לכם ויזה, אל תפעלו ברגע האחרון, המלצה שלנו להתחיל תהליך מינימום ארבעה חודשים לפני הנסיעה המתוכננת, במיוחד בחודשי הקיץ העמוסים

מה גם שברוב המקרים מי שזכאי לויזה לארה"ב מקבל תוקף של עשר שנים לויזה, כלומר גם אם הנסיעה שלכם מתוכננת לעוד שנה אין לכם מה להפסיד אם תתחילו עכשיו.

אם אתם סטודנטים

זכיתם – זה הזמן להוציא ויזה! רוב הסיכויים שתקבלו.

אם אתה מציין שאתה נוסע ליותר מחודש אתה פוגע בסיכויים שלך להוצאת הויזה

אין הרבה אנשים, בעיקר שכירים וגם עצמאיים שיכולים לעזוב את מקום עבודתם ליותר מחודש, אז מצד אחד המועמד לויזה משתדל להראות קשר חזק למקום עבודתו ומצד שני שהוא יכול לעזוב את מקום העבודה לתקופה של יותר מחודש, הדבר יוצר ניגוד גורם לקונסול להסיק כי הקשר למקום העבודה אינו חזק כפי שהמועמד מציג אותו.

בנוסף, טיול בארה"ב ליותר מחודש עולה כמה אלפי דולרים, אז אם אתה מציין שבכוונתך לנסוע ליותר מחודש ימים, תתבקש להציג שיש לך את הכסף הזה בחשבון הבנק שלך.

הסיכויים פחות טובים לאנשים ששהו בארה"ב בערך חצי שנה בחמשת השנים שקודמות ליום הראיון

בשגרירות מבינים שחבר'ה צערים ישראלים מטיילים בעולם לאחר השירות בצבא, יחד עם זאת לטייל חצי שנה בדרום אמריקה מתקבל על הדעת, לטייל חצי שנה בארה"ב ללא עבודה – לא סביר מבחינת השגרירות.

אמינות ושפת גוף בעת הראיון בשגרירות

הראיון לקבלת הויזה הוא מאוד קצר ואורך מספר דקות. על כן, עליכם לתת רושם ראשוני טוב. שפת הגוף שלנו מהווה את רוב התקשורת וזהו דבר שהקונסול שם לב אליו.

הסתכלו בעיניו של המראיין, ענו בביטחון ובנועם, אל תקפיצו חלקי גוף בעצבנות, אל תכססו ציפורניים, אל תגרדו בראש ואל תשלבו ידיים, השרו על המראיין תחושה רגועה והסתכלו לו בעיניים.

בנוסף אנשי הקונסוליה מיומנים בזיהוי שקרים וכל ניסיון להציג את מטרות הנסיעה לא כפי שהן או ניסיון לשקר על פרטים בנוגע לחייכם באמת עלול להוביל לדחיית הבקשה לויזה, הפרטים אותם אתם נותנים לקונסול חייבים להיות תואמים לפרטים אותם מילאתם בטופס על מנת שלא יעלה חשד בכם.

ענו לכל שאלה ברצינות, בלי להתחמק, אל תתייחסו לסוגיות שאינן קשורות, היו תמציתיים אך אל תסתירו פרטים, הרושם הנוצר הוא זה שיקבע האם תקבלו ויזה או לא.

לקבלת ייעוץ והכוונה מוזמנים לפנות אלינו 09-7777988.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
שיתוף בלינקדאין
שיתוף ב email
שיתוף במייל

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. נסים עוזר

  אין על לירז צוות ויזה טורס.
  יחס אישי מסביר פנים ואדיב.
  בתחילה לא רציתי לתת את פרטיי לא כל שכן לשלם בכרטיס אשראי.
  אלא שדבריה המגיעים של לירז וההרגשה שהיא יודעת מה לעשות שבו אותנו,
  תודה רבה על שיתוף הפעולה.

  1. לירז תם

   תודה רבה! 🙂

כתיבת תגובה

רוצים ויזה לארה"ב?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!